2016 yılında KOSGEP destek programından kadın girişimci olarak masif ahşap mobilya sektöründe, faaliyet göstermeye başlayan DERYAWOOD 2 küçük atölye ile başlayıp kısa bir sürede artan taleplerle 6 atölye 10 personel ile üretim kapasitesini arttırarak büyümüştür. Ana prensibimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla ürünlerimizi sunmaktadır.

Firmamız online platformlarda aldığımız % 100 müşteri memnuniyeti yorumlarıyla e-ticarette de sektörel firmalar içinde öne çıkmıştır.

Loft tarzı endüstriyel tasarımlarımızla ahşabın kokusunu evinize, işyerinize tasarlayarak tarzınıza uygun mobilyalar sunmaktadır.

Yemek odası, salon, yatak odası, ofis takımı, otel, kafe, restoran masa takımlarını ücretsiz kargo hizmeti ile Türkiye’nin her yerine online pazardan sizlere hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Yaşam ve çalışma alanlarınızı en kaliteli ve özel tasarımlarla siz değerli müşterilerize sunmaktır.
Yapılan her işin mükemmelini, kalite bilinciyle tüketicilere arz etmek, kalite ve müşteri memnuniyetini süreklilik çerçevesinde en üst düzeyde tutarak çalışmaktır.

Vizyonumuz

Masif ahşap alanında deneyimli üretim kadrosuyla kaliteli doğal ahşap mobilyalar üretirken bizlere olan güveniniz sayesinde günden güne hızla büyüyüp uzun süreli bir kurum olarak varlığımızı sürdürmek.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz!